Markalar 

 

adL

adL ilkbahar - yaz sezonu koleksiyonu ile Samimiyet Tüneli yaratarak “kadın”ı evde, sahilde, işte veya özel günlerde daha iyi ve doğal  hissettiriyor. Yeni koleksiyon kırmızı, lila, fuşya, sarı ve yeşil gibi canlı renklerin yanı sıra bej ve kemik tonlarının hakimiyetiyle sezona rotasını çeviriyor.

 

adL, klasik çizgilerin desenlerle modernleştiği koleksiyonuyla, tüm kadınları yeni sezonda samimiyete davet ediyor. Marka, sağlığın önemini daha iyi anladığımız günümüzde doğallığın cazibesini öne çıkarıyor.

 

Ağırlıklı koton, viskon gibi kumaşların tercih edildiği adL 2021 ilkbahar - yaz koleksiyonu, sezonda tene dokunan tasarımları tamamen saf materyallerle buluşturuyor.

490x338blankNZ.jpg

adL NightZoom

Cesur, sade ve feminen kadının zamansız hali adL NightZoom iddialı tavrını yeni koleksiyonuyla ortaya koyuyor. Kusursuz bir görünüm ile sizi özel gecelerinizde gözde olmaya davet ediyor.

Kadının gücünden ve özgür tavrından ilham alan NightZoom tasarımları ışıltısı ve renkleriyle stil sahibi kadını cesaretlendiriyor. Işıltılı yüzeyler bu kış ışığınız olacak.  Renkli payetler, danteller, jakarlar, krep ve satenler gece şıklığını vurguluyor.

 

Parıltılı kumaşlardan ceketler, tül tütü etekler, payetli elbiseler, krep-dantel birlikteliklerinin sunulduğu adL NightZoom  koleksiyonlarıyla mezuniyet ve özel günlerinizde sizi mükemmel kılıyor.

490x446blankMA.jpg

 Türkiye’nin kadın modasında öncü perakende markası adL, ünlü stilist ve moda editörü Mert Aslan iş birliğinde hazırladığı adL 2021 İlkbahar – Yaz “Night Zoom Styled By Mert Aslan” Koleksiyonu’nu kadınların beğenisine sunuyor.

 

#RenklerinEnerisini ve çiçek desenlerin gösterişini simgeleyen koleksiyon, kadınların günlük giyiminde tarzlarını ortaya koyarken gecenin ışıltısını, tutkusunu yansıtan tasarımlarla da baş döndürüyor. 

 

Koleksiyonda beyaz tulumların çarpıcılığı, siyahın gücünü ortaya koyduğu volan, dantel ve püskül detayların yer aldığı estetik tasarımlar yer alıyor. Zümrüt yeşilinden, şeker pembesine, parlak mercandan, gül şerbetine renklerin sarmaladığı, güpürlerin, dantellerin baş gösterdiği ve yazın canlılığını yaşatan “Night Zoom Styled By Mert Aslan” Koleksiyonu ruhunuza iyi gelecek.

NightZoom by Mert Aslan

490x297blankLMB.jpg

Love my body

Baharın enerjisini yansıtan Love my body İlkbahar/Yaz Koleksiyonu özgüvenli, kendini seven ve eğlenceli kadınlara sesleniyor. Modanın her bedende yaşatılabileceği gerçeğini gözler önüne seren Love my body sezona yön veren seçenekler sunuyor.

Koleksiyon her yaşta, her bedende ve her tarzda kadını büyülü bir moda yolculuğuna çıkarıyor. 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonun renk paleti pastel tonlardan canlı tonlara, eğlenceli desenler ile birleşerek geniş bir skalada kendini gösteriyor. Bej tonlarının birbirine yakın uyumu ve pastel tonlarının nötr yansıması ile başlayan renkler; lila, mor, mavi, sarı, turuncu ve kırmızının etkisiyle tarzınıza sıcak hava etkisi katıyor. Pozitif enerjiyi çağrıştıran renklerin eşliği ile birlikte Love my body kadını yaza merhaba diyor.

490x297blankMT.jpg

Moda Tutkusu by Love my body

Modanın her bedende yaşatılabileceği gerçeğini gözler önüne seren Love my body ile Türkiye’nin ilk moda influencer’ı Moda Tutkusu’nun yaratıcısı ve stil danışmanı Yasemin Öğün iş birliğinde hazırlanan 2021 İlkbahar – Yaz Moda Tutkusu by Love my body Koleksiyonu kadın ruhuna dokunan tasarımlarıyla yazın ışıltısında yolculuğa çıkarıyor.

 

Kendine güvenen, cesur ve stil sahibi kadınların tercihi olan Love my body, doğal tonlardan ve zamansız modadan vazgeçmeyen stil danışmanı Yasemin Öğün’ün çizgisini yansıtan koleksiyonuyla her yıl olduğu gibi kadının bedenini güzel gösteren, rahat kesimlerin yer aldığı parçalardan oluşuyor.

 

Yazın vazgeçilmezleri kısa tulumlar, etekler, elbiseler, gömlek ve yazlık ceket kombinasyonlarıyla kadın modasına tarz getiren koleksiyon; sokaktan eve, şehirden sahile, çok amaçlı sofistike ve kendinden emin kadınlara hitap ediyor.