Private Card Classic

Private Card Classic ile, benzersiz teklif ve indirimler sunan ayrıcalıklarla dolu alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz. Herhangi bir üst limit olmaksızın, yaptığınız alışveriş tutarının %3'ü Private Card Classic’e yüklenir ve puanlarınızı dilediğiniz alışverişinizde harcayabilirsiniz.

Private Card Classic’e özel avantaj ve ayrıcalıklar listesini aşağıda görebilirsiniz. Son 12 ayda yapacağınız toplam alışveriş tutar toplamınızın 999 TL’ye kadar olması durumunda Private Card Classic’e sahip olabilirsiniz.

  • Alışverişlerinizin %3’ü oranında puan Private Card Classic’e yüklenir ve kartınızda biriken parayı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

  • Üyeliğinize özel ayrıcalıklardan yararlanabilir, kampanyalardan erken haberdar olma fırsatını yakalayabilirsiniz.  Size özel belirli dönemlerde alışverişlerinizde daha yüksek oranda puan kazanma/harcama fırsatı kazanırsınız.

  • Maksimum puan kullanımınız alışveriş tutarınızın yarısı kadar olabilir; dilerseniz puanlarınızı bölerek kullanabilirsiniz. Bakiyeniz de bulunan puanların tümünü tek seferde kullanmak isterseniz, toplam puanınızın minimum iki katı değerinde alışveriş yapmanız gerekir.

  • Doğum gününüzden itibaren bir hafta süreyle geçerli, seçeceğiniz bir üründe %30 indirim hakkından yararlanabilirsiniz.

  • Kartınızı tüm Adil Işık Grup mağazalarında kullanabilir, yaptığınız tüm alışverişlerden puan kazanıp harcayabilirsiniz. Online alışverişleriniz kart ayrıcalıkları fırsatlarının dışında kalmaktadır.

  • Detaylı bilgi ve sorularınız için bize 444 3 235 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Üyeliğinizi yükseltebilmeniz için, son 12 ayda yapacağınız alışveriş tutar toplamınızın 1.000 TL ile 4.999 TL arasında olması yeterlidir.