Sıkça Sorulan Sorular 

Love Card nedir?

Love Card üyesi olduğunuzda, Love my body’nin genel ve özel kampanyalarından, promosyonlarından, tanıtımlarından öncelikli olarak haberdar olur; puan kazanma/harcama avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

Love Card bir taksit kart ya da kredi kartı mıdır? Love Card üyeliği ücretli midir?

Love Card bir taksit veya kredi kartı değildir ve finansman özelliği bulunmamaktadır. Alışverişlerinizin ödemelerinde, Love Card’ı ister nakit ile ister banka kartları ile birlikte kullanabilir ve puan kazanabilirsiniz. Love Card üyeliği ücretsizdir.

 

Love Card’ı tüm Love my body mağazalarında kullanabilir miyim?

Üyeliğinizden, Love Card’ın geçerli olduğu tüm Love my body mağazalarında yapacağınız alışverişlerde faydalanabilirsiniz. Online alışverişlerde geçerli değildir.

 

Love Card ile tüm ürünlerden puan kazanılabilir mi? Puanlar tüm ürünlerde kullanılabilir mi? Puan kazanım oranları neler?

Kartınız tüm Adil Işık Grup ürünlerinde geçerlidir ve tüm ürünlerden puan kazanılabilir. Puan kazanım oranları ile ilgili detaylı bilgi için üyelik tiplerini inceleyebilirsiniz.

 

adL de sizin; o markadan yaptığım alışverişlerden de puan kazanabilir/kullanabilir miyim?

Love Card ile Adil Işık Group kapsamında hem adL hem Love my body markalı ürünlerden puan kazanabilir ve yine hem adL hem Love my body markalı ürünlerde puanlarınızı kullanabilirsiniz.

 

Love Card’a nasıl sahip olabilirim?

Love Card üyesi değilseniz ve puan kazanmak istiyorsanız, alışveriş sonrası mağazalarımızda üyelik süreçlerini tamamlayarak ve cep telefonu doğrulaması yaparak Love Card üyesi olabilir ve puan kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

Cep telefonu ve diğer bilgiler neden gerekiyor?

Sistemsel kayıtta müşteri bilgi güvenliğini sağlamak, puan kullanımında güvenliği sağlamak, kazanılan puanların kullanım süreleriyle ilgili gerekli bilgilendirme mesajlarını iletebilmek ve özel fırsatlarla ilgili bilgilendirmeleri yapabilmek amacıyla sizlere mesaj yoluyla hizmet vermek durumundayız. Ayrıca, sizi daha iyi anlayabilmemiz, alışveriş alışkanlıklarınızı doğru bir şekilde takip edebilmemiz ve size özel teklifler sunabilmemiz amacıyla cep telefonu bilginize ihtiyaç duyuyoruz.

 

Yurtdışında kullandığım bir hattım var. O hat üzerinden kayıt olabilir miyim?

Yurtiçi mağazalarımızda Türkiye operatörlerinden birine bağlı cep telefonu numarası ile; Kıbrıs mağazalarımızda ise Kıbrıs operatörlerinden birine bağlı cep telefonu numarası ile üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Şirket veya kurumlar adına Love Card başvurusu yapılabilir mi?

Love Card yalnızca gerçek kişilere yönelik bir karttır. Şirketler, kurumlar vb. tüzel kişiler adına kart üyeliği işlemleri yapılamaz.

 

Love Card’ın bir geçerlilik süresi var mıdır?

Love Card’ın herhangi bir kullanım süresi yoktur ve yenilenmesine gerek olmaksızın üyeliğiniz geçerliliğini sürdürür. Son 12 ayda yapacağınız toplam alışveriş tutarınıza özel üyelik detayları ile ilgili üyelik tiplerini inceleyebilirsiniz.

 

Aktivasyon için gönderilen şifreyi/güvenlik için gönderilen şifreyi saklamalı mıyım?

Hayır, aktivasyon ya da güvenli puan kullanımı için gönderilen şifreler tek kullanımlık şifrelerdir. Sisteme işlenmesinden hemen sonra silebilirsiniz.

 

Cep telefonum değişti. Ne yapmalıyım?

444 3 235 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattı üzerinden cep telefonu numaranızı güncelleyebilirsiniz.

 

Telefon numaram değişti. O telefona bağlı üyeliğimin puanları korunacak mı?

Evet, puanlarınız korunacaktır. Puanınızı kullanmak için numara güncelleme işlemi yapmanız yeterli olacaktır.

 

Kart başvurumu yaparken verdiğim bilgilerde değişiklik oldu. Bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

444 3 235 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattı üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

 

Bir yakınımın kartındaki puanlar ile puanlarımı birleştirebilir miyim, puanlarımı ona aktarabilir miyim?

Love Card kişiye özeldir. Kartınızda biriken puanlar farklı kartlara aktarılamaz veya diğer kartlarda biriktirilen puanlar ile birleştirilemez.

 

Love Card ile yaptığım alışverişlerden ne kadar puan kazanabilirim?

Üyelik tiplerine özel puan kazanımı ile ilgili detaylı bilgi için üyelik tiplerini inceleyebilirsiniz.

 

Puanlarımı nasıl takip edebilirim?

Mağazalarımızdan veya 444 3 235 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattı üzerinden puanlarınızı takip edebilirsiniz.

 

Kazandığım puanlarla ne yapabilirim?

Mağazalardan yapacağınız alışverişlerinizde o anda kullanılabilir durumda olan puanlarınızı kullanabilirsiniz. Puan kullanmak için cep telefonunuzu kasa görevlisine söylemeniz yeterli olacaktır. Maksimum puan kullanımınız alışveriş tutarınızın yarısı kadar olabilir; dilerseniz puanlarınızı bölerek kullanabilirsiniz. Bakiyenizde bulunan puanların tümünü tek seferde kullanmak isterseniz, toplam puanınızın minimum iki katı değerinde alışveriş yapmanız gerekir.

 

Puanlarımı lovemybody.com.tr üzerinden yapacağım alışverişlerde de kullanabilir/kazanabilir miyim?

Lovemybody.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, puan kazanımı ve kullanımı mümkün olmamaktadır.

 

Kartımı kullanarak Love my body’den bir ürün satın aldım, ama bu ürünü değiştirmek/iade etmek istiyorum. Bu alışverişten kazandığım puanlara ne olacak?

Bu yolla kazandığınız puanlar iadenin ardından puan bakiyenizden silinecektir. Değişim işlemlerinde aynı tutarda yapılan alışverişlerde puan tutarında farklılık olmamaktadır.

 

Puan kullanarak yaptığım alışverişin tamamını iade ettiğimde ne olacak? Kullanılan puanlarım puan bakiyeme iade edilecek mi?

Evet, iade süreçlerinde puanlar ve ödemeler birbirinden ayrı olarak işler. O nedenle kullandığınız puan, puan bakiyenize geri döner; ödediğiniz tutar da size iade edilir.

 

Love Card üyeliğimi nasıl sonlandırabilirim?

444 3 235 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattı üzerinden işlem yapabilirsiniz.

 

Love Card kullanım koşullarıyla ilgili detayları nereden öğrenebilirim?

Kullanım koşulları ile ilgili detaylı bilgi için              tıklayabilirsiniz.