2020 Sosyal Sorumluluk Projeleri

adL & UCİM Çocuk İstismarı ile Mücadele ve Farkındalık Haftası

Çocuklarımız zarar görmesin ve istismara uğramasın diye UÇİM, Saadet Öğretmen (Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği) tarafından her yıl yapılan Çocuk İstismarı ile Mücadele ve Farkındalık Haftası kapsamında adL ailesi olarak bu projenin içinde yer almaktan büyük gurur duyuyoruz.

adL'nin UCİM'e destek sağlayarak farkındalığa küçük bir katkıda bulunduğu maskeler adL mağazalarında ve www.adl.com.tr'de satışa sunuluyor. Maskelerden sağlanan gelirin tamamı çocuklarımız zarar görmesin diye UCİM'e bağışlanıyor.

 

adL & UCİM Yeni Yıl Mavi Kelebekli Şal Projesi

RENGİNİ GÖKYÜZÜNDEN ALAN MAVİ KELEBEKLERİN UMUDU,

YENİ YILDA BİZLERLE BİRLİKTE OLSUN.

 

adL ve UCİM, yeni yıl yaklaşırken umutlarımızı bir adım öteye taşıyoruz… Çocuk istismar ve hakları konusunda çalışmalar yürüten Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği UCİM ile kadının gücünden ve özgür tavrından esinlenen adL çocuklara umut olmak için buluşuyor. adL’nin UCİM’e destek olmak amacı ile tasarladığı şallar adL mağazalarında ve www.adl.com.tr’de satışa sunuluyor. Şallardan sağlanan gelirin tamamı çocukların gülmesi adına UCİM’e bağışlanıyor.

 

2019 Sosyal Sorumluluk Projeleri

adL & Türk Eğitim Vakfı Safiye Ayla Kapsül Koleksiyon Projesi

Türk eğitim vakfı 2019 yılını Safiye Ayla yılı olarak ilan ediyor. Safiye Ayla’nın hayatını anlatan belgesel film ile birlikte duyurusunu yapıyor.

Safiye Ayla, Türkiye’nin ilk kadın ses sanatçısıdır ve aynı zamanda Türk Eğitim Vakfı’nın ilk bağışçısıdır. Sahnede ve normal yaşamında şık ve bakımlı olmaya özen gösteren Safiye Ayla’nın kıyafetlerinden esinlenerek adL olarak özel bir kapsül koleksiyon hazırladık. Seçili mağazalarda ve online kanalda satışa sunacağımız koleksiyondaki ürünlerin gelirinin tamamı Türk Eğitim Vakfı’na bağışlanacaktır.

KAÇUV & Love my body Şal Projesi

8 Mart Kadınlar günü için Kanserli Çocuklara Umut Vakfı KAÇUV ile birlikte bir tasarım çalıştık ve bu tasarımları şallara uyarladık. Şallarımız mağazalarımızda ve online kanalda satışa sunularak geliri Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'na bağışlanacaktır.

2018 Sosyal Sorumluluk Projeleri

UCİM & Love my body

 

UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’nin logosundaki mavi kelebekten yola çıkarak tasarladığımız şallarımız; Love My Body mağazalarımızda satışa sunuldu. Her bir şaldan elde edeceğimiz gelir; cinsel istismara uğrayan çocuklar yararına çalışmalar yapan UCİM derneğine bağışlandı.

 

 

TOÇEV & adL Anneler Günü Şal Projesi

 

Eğitime her zaman önem veren adL ve  “Okumak her çocuğun hakkıdır” ilkesiyle 24 yıldır okumak isteyen ancak  maddi yetersizlikten dolayı okuyamayan çocuklarımıza tüm eğitim hayatları boyunca maddi, manevi destek veren TOÇEV, anneler günü için bir araya geldi. Her çocuğu birey olarak kabul edip, onların kültürlü, bilgili, uyumlu, üretken olmaları ve toplumsal hayata kazandırılmaları için hiç durmadan çalışmalarına devam eden Toçev ve adL geleceğimiz çocuklarımızın eğitim ve gelişimlerini arttırmak amacıyla adL genel merkezinde buluştu. Toçev çocuklarını ağırlayan adL ekibi onların hayallerini çizdiği resimlere şal tasarımlarıyla can verdi. Şallar anneler günü için adL mağazalarında ki yerini aldı. adL’den alınan her şal ile eğitime bağışta bulunduğunuz gibi bir çocuğunda hayallerine kavuşmasında destek oluyorsunuz...

 

 

2017 Sosyal Sorumluluk Projeleri

 

adL - TOÇEV İşbirliği 

TOÇEV, okumak isteyen ancak ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan veya çalışmak durumunda kalan çocuklarımıza maddi ve manevi destek veren bir vakıf. TOÇEV Vakfı ile geliştirdiğimiz projede, TOÇEV çocukları Kağıthane merkez ofiste yılbaşı temalı desenler tasarladılar. Bizler de tasarım ekibimizle bu desenleri şal, atkı veya şapkalarda kullanarak mağazalarımızda ve TOÇEV online sitesinde satışa çıkardık ve satıştan elde edilen geliri TOÇEV'e bağışladık.

2016 Sosyal Sorumluluk Projeleri

Moda Tutkusu by Love my body For Mikader

Koruncuk Vakfı & Moda Tutkusu by Love my Body İş birlikteliği

2015 Sosyal Sorumluluk Projeleri

Koruncuk Vakfı adL + Cengiz Abazoğlu Projesi

TOÇEV Mağazacılar günü Porselen Kupa Hediyesi

 

2014 Sosyal Sorumluluk Projeleri

 

TOÇEV & adL EBRUca Projesi

Koruncuk Vakfı Gül Gölge Saygı-Love my body Projesi

 

 

 

 

  • Facebook Basic siyah
  • Twitter Basic Black
  • YouTube Basic Black
  • Instagram Basic siyah